Satellite Receiver Software Download

SATCOM 4110 HD ПРОШИВКА СКАЧАТЬ

Скачать Digital Ресивер ресивер Satcom 4110 HD Прошивка 2021. Satcom 4110 HD Последняя версия firmware Скачать. Скачать Satcom 4110 HD Новое обновление. Satcom 4110 HD Технические характеристики. Satcom 4110 HD loader download. Download Satcom 4110 HD dump flash file. Satcom 4110 HD Software Update.

Скачать последние прошивки (firmware) для Satcom 4110 HD

File Name
SATCOM 4110 HD NEW UPDATE – 08/09/2021
44 downloads4.00 MB
September 8, 2021
SATCOM 4110 HD DUMP FLASH FILE
20 downloads4.00 MB
March 8, 2021

Технические характеристики Satcom 4110 HD

Ультра-бюджетний HD ресивер Satcom 4110 HD від однойменного китайського розробника призначений для перегляду супутникових каналів в стандартах DVB-S і DVB-S2, в форматах стиснення MPEG2 і MPEG4, в стандартному (SD) і високому (HD) дозволі зображення. Тюнер здатний обробляти сигнал в технології Мультистрой T2-mi , забезпечуючи прийом T2 трансляцій без додаткового обладнання, а також підтримує обробку звуку в системі Dolby Digital (AC3), що додає йому бали в порівнянні з аналогами. Для успішного виконання поставлених завдань виробником використаний комплекс з надійного процесора GUOXIN (GX6605s) з частотою 600 МГц і модулями постійної і оперативної пам’яті об’ємом 4 і 64 МБ, відповідно.

Satcom 4110 HD

Модель випускається в чорному пластиковому корпусі в міні форм- факторі, з вентиляційними від отворами для пасивного охолодження компонентів. Пристрій розрахований на прихований монтаж, тому йде в комплекті з виносним інфрачервоним датчиком і 4-розрядних 7-сегментним LED дисплеєм, який підключається в гніздо IR / LED на тильній панелі, поруч з іншими необхідними комутаційними роз’ємами: LNB IN – для антенного кабелю, HD OUT (HDMI v.1.3) – для під’єднання до сучасних телевізорів, а AV (mini-Jack / 3RCA) – для їх застарілих версій. Тут же розташований і вхід для зовнішнього блоку живлення (12 В / 1 А). На протилежному боці знаходяться два USB порту (2.0) – для переносних накопичувачів і Wifi адаптерів на чіпсетах MT7601 і RT5370. Програмне забезпечення передбачає, як, вже стали традиційними, функції: автопошук, редагування і угруповання каналів, перегляд із зсувом за часом, запис передач на USB і відтворення з нього аудіо, відео та фото файлів найпоширеніших форматів з вашої домашньої колекції , так і розширені можливості, що відкриваються при бездротовому з’єднанні з інтернетом. Це і використання безкоштовного контенту такого онлайн-ресурсу, як Youtube, а також сервісів інтернет-телебачення IPTV, WEB-TV і погодний інформер. Тут же потрібно відзначити реалізацію оновлення ПЗ приймача по мережі і з флеш-USB. Простий і інтуїтивно-зрозумілий інтерфейс меню разом зі зручним повнорозмірним пультом робить настройку і щоденне користування виробом приємним і комфортним. Satcom 4110 HD, поєднуючи максимальний потенціал з мінімальними технічними параметрами, стане вірним провідником у світ інтерактивного цифрового ТБ для всіх, кому цікавий широкий функціонал в скромному ціновому діапазоні.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More